केन्द्रीय संस्करण

पोखराको सुनसान सडकमा विदेशीको होली

person explore access_timeफागुन २६, २०७६ chat_bubble_outline0

पोखरा । विश्वभर महामारीको रुपमा फैलिइरहेको नोवेल कोरोना भाइरसको कारण त्रासमा छन् पोखरेली । सँधैजसो विदेशी पर्यटकको ओहोरदोहोरले व्यस्त रहने लेकसाइड आजाभोली सुनसान छ । सोमबार अर्थात फागुन शुक्ल अष्टमीको दिन फागुपर्व (होली) । फागु पर्वलाई रंगहरुको पर्व पनि भनिन्छ । रंगहरुको पर्वमा पनि लेकसाइड बेरंगिन बनेको छ । विगतका वर्षहरुमा रंग दल्दै शुभेच्छा साट्दै होली मनाउँदै आएका पोखरेलीहरु यो होलीमा भने त्यति खुलेर रंगिएनन् । 

एकाध बाहेक कसैले पनि रंगिन चाहेनन् । तर, फरक संस्कृति र भिन्न परिवेशका विदेशी पर्यटकले भने मज्जैले होली मनाएका छन् । सुनसान सडकमा निस्केर उनीहरुले होली मनाए । बाटोमा हिँड्ने कोही रंगीन चाहनेलाई पनि उनीहरुले रंगाई दिए । पोखरेलीहरु रंगीन नचाहे पनि विदेशीहरु भने मज्जैले रंगिएका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.