केन्द्रीय संस्करण

मेडिकल एसोसिएसनलाई स्वस्तिश्रीको सहयोग

person explore access_timeजेठ १४, २०७७ chat_bubble_outline0

 काठमाडौंको सानोभर्‍याङमा रहेको स्वस्तिश्री गुरुकुल स्कुलले नेपाल मेडिकल एसोसिएसनलाई एक सय थान ज्याकेट निःशुल्क हस्तान्तरण गरेको छ ।

नोबेल कोरोना भाइरसको रोकथाम, नियन्त्रण र उपचारमा खटिने चिकित्सकहरुलाई लकडाउनका बेला आवतजावत र पहिचानमा सहज होस् भन्नका लागि ज्याकेट उपलब्ध गराइएको स्वस्तिश्री गुरुकुल स्कुलले जनाएको छ । 
एका कार्यक्रममा स्वस्तिश्री गुरुकुल स्कूलका डा.लुःज मानन्धरले एशोसियसनका महासचिव डाक्टर बद्री रिजाललाई ज्याकेट हस्तान्तरण गरेका थिए । मानिस समाजको एक हिस्सा भएको हुनाले यस्ता सामाजिक काम गर्नाले समाजलाई केहि टेवा पुग्ने डा.लुःज मानन्धरले बताए । 

यस्तै एशोसिएसनका महासचिव डाक्टर रिजालले अहिलेको विषम परिस्थितिमा ज्याकेटले चिकित्सकहरुलाई अस्पताल आउजाउ र सबैले पहिचानमा सहज हुने बताए । कार्यक्रममा डाक्टर प्रदिप कोइराला, डाक्टर विकास केसी, अस्पताल व्यवस्थापक उमेश खत्री लगायत नेपाल मेडिकल एशोसिएसनका पदाधिकारी तथा प्रतिनिधिहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.