केन्द्रीय संस्करण

'इनफ इज इनफ'अभियानमा कमल थापाको पनि  ऐक्यबद्धता

person explore access_timeअसार १८, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । राप्रपा अध्यक्ष कमल थापाले ‘कोभिड १९ इनफ इज इनफ' अभियानका अनसनकारी युवालाई भेटेका छन् । जनसरोकारका विभिन्न माग राखी पाटन दरबारस्थित कृष्णमन्दिर अगाडि अनशन बसेका युवाहरुलाई थापाले बिहीबार अपराह्न भेटका हुन् ।

अनशन बसेका युवाहरुको स्वास्थ्य अवस्थाबारे जानकारी लिएको अध्यक्ष थापाले सत्याग्रह स्थलमा प्लेकार्ड बोकेर अभियानप्रति ऐक्यवद्धता समेत जनाए ।

भेटपछि थापाले ट्विटमार्फत भने, ‘जनसरोकारका मागहरू राखेर अनशन, सत्याग्रहमा बसेका 'ई' लगायतका युवाहरुको स्वास्थ्य अवस्था गम्भीर बन्दैछ। युवाहरुको जीवन रक्षामा ध्यान दिन र वार्ताबाट समस्या समाधान गर्न प्रधानमन्त्री र सरकारसँग आग्रह गर्दछु। ‘इनफ इज इनफ’मा हाम्रो ऐक्यबद्धता छ।’

यसअघि अनसनकारीलाई भेटन पुगेका जनता समाजवादी पार्टीका वरिष्ठ नेता बाबुराम भट्टराई, काँग्रेस नेता अर्जुननरसिंह केसी, नविन्द्रराज जोशी, गगन थापा, साझा पार्टीका संयोजक रवीन्द्र मिश्रलगायतले पनि अभियानमा ऐक्यबद्धता जनाएका थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.