केन्द्रीय संस्करण

‘मिसेस नेपाल आइकन २०१९’ आस्था घोषित

person explore access_timeसाउन १४, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं–ललितपुरको खुमलटार निवासी आस्था राणा ‘मिसेस नेपाल आईकन २०१९’ घोषित भएकी छन् । काठमाडौंको जमलस्थित राष्ट्रिय नाचघरमा आयोजित प्रतियोगितामा उनले मिसेस र्याम्वाक, मोष्ट फोटोजेनिक र मोष्ट पपुलर उपाधि समेत हात पारिन् ।
 
प्रतियोगितामा मन्दिरा अधिकारी मोष्ट ट्यालेन्ट उपाधि सहित फष्टरनर अप र अस्मिता गौतम मिसेस ब्युटिफुल सहित सेकेन्ड रनरअप घोषित भए ।

एएनपी मिडिया हाउसद्धारा आयोजित प्रतियोगितामा अभिनेत्री सञ्चिता लुइँटेल, आइडल स्कूलका संस्थापक निर्देशक पूर्ण लामा, सञ्चारकर्मी तथा कलाकार सूर्य चन्द,  संगीतकार सरोज प्याकुरेल, एलिजा महर्जन, चन्दा थापा गिरी लगायत निर्णायक रहेका थिए । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.