केन्द्रीय संस्करण

महिला चेम्बरको तीज मेला सुरु

person explore access_timeभदौ ७, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ- नेपाल महिला चेम्बरको दोस्रो तीज व्यापार मेला–२०७६ शुक्रबारदेखि शुरु भएको छ । मेलाको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)का नेता अष्टलक्ष्मी शाक्यले उद्घाटन गर्दै महिलालाई सक्षम, उद्यमी र व्यवसायी बनाए मात्र मुलुकको विकास निर्माणमा सहयोग पुग्ने बताइन् ।
 
उनले महिलाले  आफू उद्यममा लाग्न आफैँ क्रियाशील रही आत्मनिर्भर बन्नुपर्नेमा जोड दिइन् । चेम्बरका कार्यवाहक अध्यक्ष राजेन्द्र मल्लले मेलाले महिलामा थप ऊर्जा थप्ने बताए। महिला चेम्बर अफ कमर्शकी अध्यक्ष उर्मिला श्रेष्ठले महिला सशक्तीकरणका लागि  मेलाको आयोजना गरिएको जानकारी दिइन् । मेलामा महिलाले आफैँले उत्पादन गरेका  ५० कक्ष राखिएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.