सिन्धुपाल्चोक चौकी आक्रमण : थप एकजना पक्राउ

person explore access_timeफागुन १, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । सिन्धुपाल्चोकको मेलम्ची नगरपालिका र पाँचपोखरी थाङ्पाल गाउँपालिकाको सीमानामा अवस्थित प्रहरी चौकी तिपेनीमा आक्रमण गर्ने थप एकजना पक्राउ परेका छन् ।
 
पक्राउ पर्नेमा टोलीले मेलम्ची नगरपालिका–९ सुनखानीका ३३ वर्षीय लोकेन्द्र तामाङ रहेका छन् । इलाका प्रहरी कार्यालय मेलम्चीका प्रमुख फलबहादुर तामाङका अनुसार लाकेन्द्र तामाङलाई आफ्नै घरबाट नियन्त्रणमा लिइएको हो । 


गत माघ २५ गते मध्यराति १०/१२ जनाको अज्ञात समूहले मापसे गरेर हो–हल्ला गर्दै हिँडेको बेला चौकी आक्रमण गरेको थियो । आक्रमणबाट तिपेनी चौकीका प्रहरी प्रमुख (असई) सन्तोष कुमार झा र प्रहरी हवल्दार हरिबहादुर मगर घाइते भएका थिए । आक्रमणबाट प्रहरी चौकी भवनको झ्याल, सिसालगायत फुटेको छ । प्रहरीले आक्रमणकारी मध्येका सुनखानीकै सोम थिङलाई तत्कालै पक्राउ गरेको थियो । प्रहरी चौकीमा आक्रमण भएपछि प्रहरीले आत्मरक्षाका लागि ४ राउण्ड हवाइ फायर गरेको थियो । प्रहरी चौकीमा आक्रमण भएको घटना थाहा पाउनेबित्तिकै सिन्धुपाल्चोकका एसपी प्रज्वल महर्जन सोही दिन रातारात घटनास्थलमा पुगेका थिए ।घटनामा संलग्न अन्य व्यक्तिहरुको खोजीकार्य जारी रहेको प्रहरीको भनाइ छ ।
कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।