ad

कोरोना भाइरसको डाटा ट्रयाक गर्ने नेपाली सिस्टम  लन्च

person explore access_timeचैत १२, २०७६ chat_bubble_outline0

प्रिक्सा टेक्नोलोजिजको ख.बर सोलुशनले कोरोना भाइरस (कोभिड १९) को संक्रमणसम्बन्धी विवरण हेर्न मिल्ने सिस्टम लन्च गरेको छ । 


जसअनुसार कोरोनानेपाल.लाइभ ( https://coronanepal.live) नामक पोर्टलमा गएर नेपालका साथै विश्वका अन्य देशको कुल संक्रमण, मृत्यु तथा  निको भएकाको संख्या हेर्न सकिन्छ ।  यस सिस्टमको अगुवाई गर्ने प्रिक्सा टेक्नोलोजिजका सिईओ मनिष कुमार शर्मा भन्छन्, “कोरोना ट्रयाकर सिस्टमले नेपालको संक्रमण तथ्यांक हेर्न र सतर्क रहन मद्यत गर्छ । डाटालाई चित्रमा हेर्दा त्यसको महत्व बढ्ने हुनाले नेपालकै सिमा रेखांकन राखी यस सिस्टमको निर्माण गरेका छौँ ।”यस सिस्टमले तथ्यांक मात्र नभई विभिन्न आधिकारिक नेपाली अनलाइन पोर्टलबाट कोरोना भाइरससम्बन्धी समाचार खोजेर समेत राखेको छ । यस सिस्टमलाई कम्पुटर, मोबाइल, ट्याब्लेट सबैबाट हेर्न मिल्ने पनि शर्माले बताए । अहिलेको लकडाउनको अवस्थामा यसले सही तथ्य सूचना तथा समाचार छिटो र छरितो रुपमा थाहा पाउन सहयोगी हुने प्रिक्साले जनाएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।