केन्द्रीय संस्करण

रणबीरले करनमाथि गरेको पुरानो कमेन्ट भाइरलः भनेका थिए, ‘कार्यक्रममा जबर्जस्ती बोलाएर हाम्रो नाममा पैसा कमाउँछन्’

person explore access_timeअसार १०, २०७७ chat_bubble_outline0

सुशान्त सिंह राजपूतको मृत्युपछि बलिउडमा परिवारवादसँग जोडिएका विभिन्न मामिला सार्वजनिक भइरहेका छन् । परिवारवादका सबैभन्दा ठूला संरक्षकको रुपमा करन जोहरको नाम सबैभन्दा माथि छ र उनी नै अत्यधिक निशानामा छन् । सोसल मिडियामा त करनको नाममा विभिन्न प्रकारको मीम्स बनिरहेको छ । अब उनको कार्यक्रम कफी विद करन पनि प्रश्नको घेरामा छ जहाँ सेलिब्रिटीलाई यस्ता प्रश्न सोधिन्छ जसको जवाफ निकै विवादित हुने गर्दथ्यो । यसै कार्यक्रममा पाहुनाको रुपमा उपस्थित भएका रणबीरको एउटा बयान आजकाल चर्चाको विषय बनेको छ ।

आलियाले भनेकी थिइन्, ‘सुशान्तलाई मार्नेछु’

सुशान्तको मृत्युका लागि स्टार किड्स जिम्मेवार मानिरहेका सोसल मिडियाका प्रयोगकर्ताले एउटा भिडियो भाइरल बनाएका थिए जसमा आलियाले करणको शोमा सुशान्तलाई मार्न चाहेको बताएकी थिइन् । यो क्लिप भाइरल भएपछि उनका फलोअर्सको संख्या तीब्र रुपमा घटेको छ । आलियापछि सोनम कपुर, करिना कपुर र रणबीर कपुरको पनि यो कार्यक्रममा दिइएको बयान भाइरल भइरहेको छ ।

हामी करनको जवाफको उत्तर दिएर समस्यामा पर्छौंः रणबीर

एआईबीलाई दिएको अन्तरवार्तामा रणबीरले करनले सोधेको प्रश्नको जवाफ दिएर आफूहरु फस्ने गरेको खुलासा गरेका थिए । रणबीरलाई सोधिएको थियो, ‘के तपाईं कफी विद करणमा जाँदाजाँदा थाक्नु हुन्न ?’ तब रणबीरले उत्तर दिएका थिए, ‘हो, म थाकिसकेको छु । मैले भनिसकेको पनि थिएँ कि म यो शोको हिस्सा बन्न चाहन्नँ तर मलाई जबर्जस्ती बोलाइयो । म र अनुष्का शर्मा त करनले जे गरिरहेका छन् त्यो गलत हो भनेर देखाउनका लागि पूरा इन्डष्ट्रिसँग मिलेर विरोध गर्ने तयारीमा थियौं । करनले त शोबाट पैसा कमाउँछन् तर हामीले जति पनि जवाफ दिन्छौं त्यसकारण हामीलाई निशाना बनाइन्छ । करणको उपहारमा पनि आइफोनबाहेक खासै केहि पनि हुन्नँ ।’

सोनमको भिडियो पनि भएको थियो भाइरलः

सुशान्त सिंहको मृत्युपछि सोनम कपुरले रिया चक्रवर्तीलाई समर्थन गर्दै ट्वीट गरेकी थिइन् । त्यसपछि उनलाई पनि ट्रोल गरियो । सोनमले करनको कार्यक्रममा नै सुशान्तसँग जोडिएको प्रश्नमा उनले सुशान्तलाई नचिन्ने बताएकी थिइन् । सोनमको यहि भिडियो पनि तीब्र रुपमा भाइरल भएको थियो ।

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sonam Kapoor Virat Kohli hot Ranbir Kapoor very hot Imran Khan extremely hot Sushant Singh Rajput I don't know what do you mean Ranbir Kapoor Virat Kohli Imran Khan ine sab ke liye Sundar se jawab Diya lekin Sushant Singh ke bare mein Jab Aaya tab Tumne Aisa Kyon jawab Diya Sushant Singh Rajput jo bhi hai struggle Karke Kiya tumhari Tarah nepotism Nahin Hai Tum To bus Anil Kapoor ki beti ho isliye aur vaise bhi Neerja ke alava aukat kya hai Tum Alia Bhatt Karan Johar Kareena Kapoor Deepika Padukone Tum sab log kya vakai Mein Sushant Singh ko bahut Chhota samajhte the matlab Ham do Ham Logon Ki Tarah Star Ki Beti nahin hai beta nahin hai isliye Chhota Ho Gaya shame on you Sonam Kapoor #rip #sushantsinghrajput #missyou #missyousomuch❤️ #💔 #justice #justiceforsushantsinghrajput #😭😭 #sonamkapoor #nepotism #unfair #karanjohar #coffeewithkaran #bollywood

A post shared by sushantsinghrajputfanpage (@sushantsinghrajputfanaccount) on

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.