केन्द्रीय संस्करण

गुल्मी जिल्ला अस्पतालका सुपरिटेण्डनलाई कोरोना पुष्टि

person explore access_timeअसोज ८, २०७७ chat_bubble_outline0

गुल्मी । गुल्मी जिल्ला अस्पतालका सुपरिटेण्डन डा.उत्तम पाच्यलाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । बिहीवार आफुलाई कारोना संक्रमणको रिपोर्ट पोजिटिभ आएको र आफु होम आईसोलेशनमा रहेको डा. पाच्याले बताए ।

‘मलाई चार–पाँच दिन अघिदेखि ज्वरो आएको थियो’ डाक्टर पाच्याले भने, ‘आशंका लागेर स्वाब परीक्षण गराउँदा आज त्यसको रिपोर्ट पोजिटिभ आएको छ ।’ रेसुङ्गा नगरपालिकाले सञ्चालन गरेको आईसोलेशन कक्षमा र जिल्ला अस्पतालमा बिरामीहरुसँग चौविसैघण्टा खटिने डाक्टर पाच्यालाई नै कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपछि जिल्लावासी चिन्तित भएका छन् । डाक्टर पाच्य जिल्लाको रेसुङ्गा नगरपालिका वडा नम्वर १४ पराल्मीका वासिन्दा हुन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.