केन्द्रीय संस्करण

एयरपोर्ट गेटको यो हालत, चिटिक्क बनाउन कसले रोक्यो ? (तस्बिरहरु)

person explore access_timeमंसिर १४, २०७७ chat_bubble_outline1

नेपालको एकमात्रै अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल हो, त्रिभुवन विमानस्थल भएर उच्चपदस्थ विदेशी पाहुनादेखि पर्यटक र अन्य यात्रुहरुको ओहोरदोहार हुन्छ । हजारौँको ओहोरदोहोर हुने एयरपोर्ट र सो आसपासको क्षेत्र पक्कैपनि सुन्दर र हराभरा हुनुपर्छ । तर त्रिभुवन विमानस्थथलको गेट र सो आसपासको क्षेत्रको दृश्य भने टिठलाग्दो छ । सामान्य मर्मतसम्भार समेत नहुँदा भद्रगोल दृश्यले सम्बन्धित निकायलाई गिज्याइरहेको छ । 

केही दिनअघि मात्रै भारतीय विदेश सचिव नेपाल भ्रमण गरेर फर्किए भने आइतबारमात्रै चिनियाँ रक्षामन्त्री वेई फेंग्हे नेपाल आए । तर,  एयरपोर्ट गेटको दृश्य झूर रह्यो । सौन्दर्यकरणमा कुनै ध्यान दिइएन भने जथाभावी असरल्ल फोहोरका साथै आइल्याण्डहरु पनि फुंग उडेको देखिन्थ्यो । 

विमानस्थल क्षेत्रको यसखालको बेथिति सुधार्न सम्बन्धित निकायको ध्यान कहिले जाला ? 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. Nov. 29, 2020, 5:08 p.m. dipendra
    K durdasha ho yo...nepalko ek matra...Int'l Airport ko....so sad
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.