शनिबार, ०८ वैशाख २०८१
ताजा लोकप्रिय

संसद विघटन गर्ने मन्त्रिपरिषदको सक्कल फाइल वेञ्चमै नपुगी फिर्ता भएकोमा आपत्ति

शुक्रबार, ०२ माघ २०७७, १६ : ०५
शुक्रबार, ०२ माघ २०७७

काठमाडौं । संसद विघटन गर्ने मन्त्रिपरिषदले गरेको निर्णयको सक्कल फाइल सर्वोच्च अदालतको बेञ्चमै नपुगी फिर्ता भएकोमा बरिष्ठ अधिवक्ता रमण श्रेष्ठले आपत्ति जनाएका छन् । शुक्रबार भएको संवैधानिक इजलासमा फाइल बेञ्च मै नपुगी फिर्ता भएको भन्दै बरिष्ठ अधिवक्ता श्रेष्ठले आपत्ति जनाएका हुन् ।

उनले अदालतको आदेशले मगाएको फाइल बेञ्चमै नपुगि किन फिर्ता भयो श्रीमान भनेर प्रश्न उठाएका थिए । त्यसक्रममा न्यायाधीहरुले इजालस अधिकृतलाई हो ? भनेर सोधेका थिए । जवाफमा इजलास अधिकृतले पुस २३ गते फिर्ता पठाएको स्वीकार गरेका थिए ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकको बारेमा

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप