सिप्रदीद्वारा ६० जना हाइवे टेक्निसियनहरुलाई ३ हप्ते विशेष तालिम

person explore access_timeअसार ११, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । सिप्रदी ट्रेडिङले लकडाउनको समयमा ६० जना हाइवे (टेक्निसियन) च्यानल पार्टनरहरुलाई ३ हप्ते विशेष तालिम दिएको छ । टाटा गाडीमा आएका नयाँ प्रविधि, विशेषतः बी.एस.फोर, एस.सी.आर र ए.बी.एस सम्बन्धित विषयहरु तालिममा समावेश गरेको सिप्रदीले जनाएको छ । 

कार्यक्रममा टाटा गाडीको बारेमा नयाँ जानकारी लिन चाहने र गाडी मर्मत सम्बन्धि थप प्राविधिक जानकारी लिन चाहने राजमार्गका च्यानल पार्टनरहरुलाई लक्षित गरी संचालन गरिएको कम्पनीले जनाएको छ । यस असहज परिस्थितिलाई ध्यानमा राख्दै सिप्रदीले यो तालिम अनलाइन प्राविधिक माइक्रोसफ्ट टिम्स मार्फत संचालन गरेको जनाएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।