फाेटाेफिचर

देउवा ५.०, तस्बिरमा हेर्नुहोस्

person explore access_timeसाउन ३, २०७८ chat_bubble_outline0

प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले प्रतिनिधिसभामा विश्वासको मत प्राप्त गरेपछि प्रफुल्ल देखिएका छन् । विश्वासको मत प्राप्त गरेर सङ्घीय संसद् भवनबाट देउवा मुस्कुराउँदै बाहिरिएका थिए ।


तीन वर्षअघि ६३ सांसदका साथमा कमजोर प्रतिपक्षीका रूपमा संसद्को विपक्षी बेन्चमा पुगेका देउवाले आज १६५ जना सांसदको मत प्राप्त गरेका छन् । जसमा एमालेका २२ जना र जसपाका ३२ जना, माओवादी केन्द्रका ४८ जना, काँग्रेसका ६१ जना, जनमोर्चाको एक स्वतन्त्र गरी १६५ मत प्राप्त गरेका छन् । नेपालको ४३ औँ प्रधानमन्त्री बनेका देउवाको यो पाँचौँ कार्यकाल हो । उनी यसअघि चार पटक प्रधानमन्त्री भइसकेका छन् ।​​

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।