केन्ट सुप्रिम एक्स्ट्रा वाटर प्युरिफायर नेपाली बजारमा

person explore access_timeभदौ ७, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । सी.जी. इलेक्ट्रोनिक्स अन्तर्गतको ई.ओ.एल.ले केन्ट सुप्रिम एक्स्ट्रा मिनरल आर. ओ. वाटर प्युरिफायर नेपाली बजारमा भित्र्याएको छ ।

यो नयाँ वाटर प्युरिफायरको मूल्य ३३ हजार ९९० रहेको ई.ओ.एल.ले जनाएको छ । नेपाल भरका सबै प्रमुख रिटेल आउटलेटहरुबाट उपलब्ध यो प्युरिफायर शतप्रतिशत शुद्ध प्रिमियम र एक्स्ट्रा सुविधाहरु भएको कम्पनीले जनाएको छ । यसले अल्कलाइन सहितको पिउने पानी प्रदान गर्ने जसले पी.एच.को स्तर ८.५ देखि ९.५ को बिचमा सुनिश्चित हुने कम्पनीले जनाएको छ ।  

यस प्युरिफायरले आर.ओ. + यू. भी. + यू. एफ. + टी.डी.एस. नियन्त्रणको बहु शुद्धिकरण प्रक्रिया प्रयोग गर्ने र यू. भी. डिसइन्फेक्सन टेक्नोलोजीले शुद्ध पानीलाई भण्डारण ट्याङ्कीमा लामो समयसम्म शुद्ध राख्ने कम्पनीको दावी छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।