रोल्पामा काँग्रेस नेता बुढालाई आफ्नै भाइले घाँटी रेटेर हत्या गरेको खुलासा

person explore access_timeअसोज २६, २०७८ chat_bubble_outline0

रोल्पाका पुराना काँग्रेस नेता पूर्णबहादुर बुढालाई आफ्नै भाइले घाँटी रेटेर हत्या गरेको खुल्न आएको छ । रोल्पा नगरपालिका–६ दार्बोटका ५६ वर्षीया बुढा आफ्नै घरमा सोमबार बिहान करिब ११ बजेको समयमा घाँटी रेटिएको अवस्थामा मृत फेला परेका थिए । बिहान अबेरसम्म ढोका नखुलेपछि स्थानीयले ढोका खोलेर हेर्दा उनलाई त्यस्तो अवस्थामा फेला पारेका थिए । प्रहरीले अनुसन्धान गर्दै जाँदा मृतकका आफ्नै कान्छा भाइ अमरराज बुढाले हत्या गरेको खुल्न आएको रोल्पाका प्रहरी प्रमुख डिएसपी नरेशराज सुवेदीले जानकारी दिएका हुन् ।

नेपालगञ्जबाट कुकुर सहितको टोली समेत खटिएको थियो ।  डिएसपी सुवेदीका अनुसार घरायसी रिसिबीका कारण भाइले दाजुको हत्या गरेको पाइएको छ । मृतकका दुई वटी श्रीमती रहेको र दुवैको मृत्यु भएको थियो । एक छोरा काठमाडौँ र दुई छोराहरू विदेशमा रहेको, छोरी बुहारीहरू दाङमा बस्ने भएकोले उनी घरमा एक्लै बस्दै आएका थिए । त्यस गाउँमा पुराना काँग्रेस नेता मानिने बुढा क्षेत्रीय प्रतिनिधि थिए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।