मंगलबार, १७ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

रोल्पामा काँग्रेस नेता बुढालाई आफ्नै भाइले घाँटी रेटेर हत्या गरेको खुलासा

मंगलबार, २६ असोज २०७८, १७ : ५५
मंगलबार, २६ असोज २०७८

रोल्पाका पुराना काँग्रेस नेता पूर्णबहादुर बुढालाई आफ्नै भाइले घाँटी रेटेर हत्या गरेको खुल्न आएको छ । रोल्पा नगरपालिका–६ दार्बोटका ५६ वर्षीया बुढा आफ्नै घरमा सोमबार बिहान करिब ११ बजेको समयमा घाँटी रेटिएको अवस्थामा मृत फेला परेका थिए । बिहान अबेरसम्म ढोका नखुलेपछि स्थानीयले ढोका खोलेर हेर्दा उनलाई त्यस्तो अवस्थामा फेला पारेका थिए । प्रहरीले अनुसन्धान गर्दै जाँदा मृतकका आफ्नै कान्छा भाइ अमरराज बुढाले हत्या गरेको खुल्न आएको रोल्पाका प्रहरी प्रमुख डिएसपी नरेशराज सुवेदीले जानकारी दिएका हुन् ।

नेपालगञ्जबाट कुकुर सहितको टोली समेत खटिएको थियो ।  डिएसपी सुवेदीका अनुसार घरायसी रिसिबीका कारण भाइले दाजुको हत्या गरेको पाइएको छ । मृतकका दुई वटी श्रीमती रहेको र दुवैको मृत्यु भएको थियो । एक छोरा काठमाडौँ र दुई छोराहरू विदेशमा रहेको, छोरी बुहारीहरू दाङमा बस्ने भएकोले उनी घरमा एक्लै बस्दै आएका थिए । त्यस गाउँमा पुराना काँग्रेस नेता मानिने बुढा क्षेत्रीय प्रतिनिधि थिए । 

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप