एकै स्टेजमा ४ विजेता घोषित

person explore access_timeमंसिर १२, २०७८ chat_bubble_outline0

एकै स्टेजमा ४ विजेता छानिएका छन् । जमलस्थित राष्ट्रिय नाचघरमा सम्पन्न ‘लिटिल एण्ड टिन प्रिन्स एण्ड प्रिन्सेस इन्टरनेशनल–२०२१’ मा जुनियर र सिनियर गरेर एकसाथ ४ विजेता छानिएका हुन् । प्रतियोगितामा ‘लिटिल प्रिन्स इन्टरनेशनल’ जुनियरतर्फ रिदम नेपाल विजेता बने । यहि प्रतियोगितामा फष्ट रनर्सअप एलेक्स महर भए भने सेकेन्ड रनर्सअप एलिस अर्याल भए ।


‘लिटिल प्रिन्सेस इन्टरनेशनल’ जुनियरतर्फ आयु खत्रीले शीर्ष उपाधि चुमिन् भने सरल्या बज्राचार्य फष्ट रनर्सअप तथा आरोही खरेल सेकेन्ड रनर्सअप बनिन् । ‘लिटिल प्रिन्स इन्टरनेशनल’ सिनियरतर्फ स्पन्दन त्रिपाठी शीर्ष विजेता बन्दा फष्ट रनर्सअप शुभम थापा र सेकेन्ड रनर्सअप दिब्भ्यान्स आर्याल भए ।टिन प्रिन्सेस इन्टरनेशनलतर्फ कृषा खड्की विजेता भइन् । यहि प्रतियोगितामा प्रसन्सा आचार्य र विभूति बस्नेत क्रमश फष्ट रनर्स अप तथा सेकेन्ड रनर्सअप छानिए ।रेडियन्ट इभेन्ट म्यानेजमेन्ट एजेन्सीले आयोजना गरेको प्रतियोगिताको फाइनल स्पर्धामा अभिनेत्री सञ्चिता लुईटेल, निर्देशक दीवाकर भट्टराई, व्यवसायी रोजी खुसी पाठक, गीतकार निलिमा मास्के श्रेष्ठ निर्णायक रहेका थिए । ९ बर्षदेखि १५ बर्षसम्मका विद्यालय अध्ययनरत बालबालिकाको प्रतिभा निखार्ने उद्धेश्यले आयोजित प्रतियोगिताको कोरियोग्राफी राज फैंजुले गरेका थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।