ad
x
एमाले महाधिवेशन

एमाले महाधिवेशन : यी हुन् सर्वसम्मत भएका पदहरु

person explore access_timeमंसिर १३, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेको जारी दशौं महाधिवेशन अन्तर्गत नयाँ नेतृत्वका लागि वरिष्ठ उपाध्यक्ष, महासचिव, उपमहासचिव लगायतका पदमा सर्वसम्मत भएको छ । विधानमा व्यवस्था भएको सिट संख्या बराबर नै उम्मेदवारी परेपछि ती पदमा सर्वसम्मत निर्वाचित भएको केन्द्रीय निर्वाचन समितिको भनाइ छ ।


समितिका अनुसार वरिष्ठ उपाध्यक्ष, महासचिव र तीन उपमहासचिव पदमा सर्वसम्मत भएको हो । यस्तै, प्रदेश २, बागमती प्रदेश गण्डकी प्रदेश, लुम्बिनी प्रदेश र कर्णाली प्रदेशको खुला केन्द्रीय सदस्य र महिला सदस्यमा सर्वसम्मत भएको छ ।यस्तै, सुदूरपश्चिमको खुला केन्द्रीय सदस्य, उपत्यका विशेषको खुला र महिला एक÷एक सदस्य पदमा पनि सर्वसम्मत भएको छ । सम्पर्क समन्वयतर्फ खुला १ र महिला १ पदमा पनि सर्वसम्मत भएको निर्वाचन समितिले जनाएको छ ।यस्तै, समावेशीतर्फ आदिवासी जनजाति खुलातर्फ १७, महिलातर्फ ८, मधेसी खुलातर्फ १३ र महिलातर्फ ६, दलित महिलातर्फ ४, थारु महिलातर्फ २, मुस्लिम खुलातर्फ ४, मुस्लिम महिलातर्फ २, श्रमिक खुलातर्फ ४ र श्रमिक महिलातर्फ २, पिछडिएको क्षेत्र महिलातर्फ १, खुला महिलातर्फ ५३, केन्द्रीय निर्वाचन आयोगमा २५ (पदाधिकारीसहित), केन्द्रीय लेखा आयोग २५ (पदाधिकारीसहित) सर्वसम्मत भएका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।