ad
x

निर्वाचनको परिणाम स्वीकार गरेर अघि बढ्न राणाको आग्रह

person explore access_timeमंसिर १९, २०७८ chat_bubble_outline0

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा)का निवर्तमान अध्यक्ष पशुपति शमशेर राणाले निर्वाचनको परिणाम स्विकार गरेर अघि बढन पार्टीका सबै नेता, कार्यकर्तालाई आग्रह गरेका छन् । पार्टीको एकता महाधिवेशनमा निर्वाचनद्वारा नेतृत्व चयन भएको उल्लेख गर्दै उनले सो परिणामलाई स्विकार गरेर पार्टीका सबै नेता, कार्यकर्ता अघि बढ्नुपर्ने बताएका हुन् ।  आइतबार काठमाडौंमा आयोजित नवनिर्वाचित केन्द्रिय समितिको सपथग्रहण तथा प्रमाणपत्र वितरण कार्यक्रममा बोल्दै उनले निर्वाचनको परिणाम स्विकार गरेर अघि बढन आफू तयार रहेको पनि बताए । 


निवर्तमान अध्यक्ष राणाले राजसंस्था र हिन्दु राज्यको स्थापना गर्ने पार्टीको लक्ष्य प्राप्तिका लागि सशक्त ढंगले अघि बढन पनि पार्टीको नयाँ नेतृत्वलाई सुझाव दिए । उनले भने, ‘मैले चार दिन अघि भनेको थिए–सकभर सर्वसम्मति गरौं । हुन सकेन भने परिणाम स्विकार गरौं भनेको थिए । म त्यो परिणाम स्विकार गर्छु । सम्पूर्ण अरु साथीहरुलाई पनि स्विकार गर्न अनुरोध गर्दछु । एउटै कुरा छ, साथीहरु–बाटो सजिलो छैन । बाटो अन्त्यन्त कठिन छ, तपाईंहरुको सामुन्ने । त्यो बाटो बनाउँदा इमान्दारीता र दक्षताको बाटो लिनु पर्छ । पार्टीले लिएको लक्ष्य राजसंस्था र हिन्दु राज्य स्थापनाका लागि नयाँ नेतृत्वले सफलता मिलोस् भन्ने शुभकामना पनि व्यक्त गर्दछु ।’निवर्तमान अध्यक्ष राणाले राप्रपालाई नयाँ नेतृत्वले मुलुकको बैकल्पिक प्रजातान्त्रिक शक्तिको रुपमा स्थापित गराउने विश्वास समेत व्यक्त गरे ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।