ad
x

सांगीतिक कार्यक्रमसहित तारादेवीको सम्झना

person explore access_timeमाघ १०, २०७८ chat_bubble_outline0

स्वर किन्नरी गायिका तारादेवीको १६ औं पुण्य स्मृतिको अवसर पारेर राजधानीमा ‘सम्झनामा तारा देवी’ नामक एक सांगीतिक कार्यक्रम आयोजना गरियो । तारादेवी स्मृति फाउण्डेसनले आयोजना गरेको कार्यक्रममा करिब आधा दर्जन गायक गायिकाले उनका लोकप्रिय गीत गाएका थिए ।


अष्टनारायण पिक्चर सिनेमा हल बालाजुमा भौतिक दुरी कायम गरेर आयोजना गरिएको कार्यक्रममा गायिका गीता पाण्डेले राष्ट्रकवि माधवप्रसाद घिमिरेको शब्द तथा नातिकाजीको संगीत रहेको ‘फूलको थुँगा...’ गीत प्रस्तुत गरेकी थिइन् । उक्त गीतमा स्वर किन्नरी तारादेवीको बायोपिक बनाएर आस्था कला केन्द्र कलाकारले प्रस्तुत गरेका थिए ।यस्तै कार्यक्रममा गायिका प्राश्ना शाक्यले चाँदनी शाहको शब्द तथा नातिकाजीको संगीत रहेको ‘उकाली ओरालीहरूमा’, गायिका  जीना रसाईलीले ‘आमा भएर बाची हेर’ गाएर सांगीतिक माहोल तताएका थिए ।कार्यक्रममा गायक समेत रहेका सांसद रामवीर मानन्धरले गायिका गीता पाण्डेसँग ‘मुस्कानका लहरहरु’, गायिका प्राश्ना शाक्यसँग ‘तिम्रो नाम अझै छ ओठमा’ युगल गीत प्रस्तुत गरेर कार्यक्रमस्थल तारादेवीमय बनाएका थिए । कार्यक्रममा गायिका सरस्वती मानन्धर, लजना मानन्धर, रेकिषा केसी, पुष्पा नेपाली साथै गायक सुरेश मानन्धर, धर्मरत्न मानन्धर, किशोर बिश्वकर्मा लगायतको  समेत प्रस्तुतिले दर्शक रमाएका थिए ।  काठमाडाैं महानगरपालिकाको नगरप्रमुख विद्यासुन्दर शाक्य समेत सहभागी कार्यक्रममा गीत संगीतका कार्यक्रममा सधै महानगरपालिकाले सहयोग र सहकार्य गर्ने बताए ।फाउण्डेशनका अध्यक्ष दीपक केसीले काठमाडौँ महानगरपालिकसँग मिलेर आगामी वर्ष फाउण्डेसनलाई घर बनाउने बताए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X