ad
x

जन्मदिनको अवसरमा एमाले जिल्ला अध्यक्षले गरे कार्यकर्ता संरक्षण कोषको स्थापना

person explore access_timeमाघ १४, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा एमाले जिल्ला कमिटी भक्तपुरका अध्यक्षले आफ्नो जन्मदिनका अवसरमा नयाँ कार्यको सुरुवात गरेका छन् ।  एमाले भक्तपुरका अध्यक्ष वचन देउजाले जन्मदिनको अवसरमा एक कार्यक्रम गर्दै नगद ५१ हजार रुपैयाँ राखेर  पार्टी कार्यकर्ता संरक्षण कोषको शुभारम्भ गरेका हुन् । 


उक्त  कोषमा एमाले केन्द्रीय सदस्य तथा भक्तपुर जिल्ला इन्चार्ज सोमप्रसाद मिश्रले पचास हजार रुपैयाँ सहयोग गर्ने प्रतिबद्धता गरेका छन् ।  सो कोषमा एमाले भक्तपुरका नेता  बिष्णु तामाङले ११ हजार १ सय ११ रुपैयाँ प्रदान गर्ने भएका हुन् । उक्त कोषको रकम परिचालनको लागि  कार्यविधि निर्माण गरि अप्ठ्यारोमा परेका कार्यकर्तालाई सहयोग गर्ने उद्देश्य हुने एमाले भक्तपुरका अध्यक्ष देउजाको भनाई छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।