ad
x

दैलेखको चामुण्डामा  काँग्रेसको अग्रता

person explore access_timeबैशाख ३१, २०७९ chat_bubble_outline0

सुर्खेत । दैलेखको चामुण्डाबिन्द्रासैनी नगरपालिकामा नेपाली काँग्रेसले अग्रता लिएको छ । प्राप्त  जानकारी अनुसार ६५८ मतगणना हुँदा मेयरमा नेपाली काँग्रेसका गणेश बहादुर शाहीले २७० मत प्राप्त गरेका छन्  । उनी कर्णालीका कानुन मन्त्री हिमबहादुर शाहीका छोरा हुन् । 


त्यहाँ काँग्रेसले गठबन्धनको निर्णय तोडेर उम्मेदवारी दिएको थियो ।  दोस्रोमा नेपाल मजदुर किसान पार्टीले अग्रता कायम गरेको छ ।  नेमकिपाका बखत बहादुर थापाले २३० मत प्राप्त गरेका छन्  भने पहिलो बन्ने दाबी गरेको एमाले तेस्रोमा छ । एमालेका सुर्यबहादुर शाहीले जम्मा १८० मत प्राप्त गरेका छन् । यस्तै उपप्रमुखमा काँग्रेसकी मनसरा कुमारी शर्माले २१६ ल्याएकी छन् भने एमालेकी नन्दा कुमारी बिष्टले २०६ मत ल्याएकी छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।