ad
x

विराटनगर महानगरपालिकाको ४ वटा वडाको परिणाम घोषणा

मतगणना ढिलो भएपछि तीनस्थल थपियो, ९ स्थानबाट गणना सुरु

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

 विराटनगर महानगरपालिकाको १९ वटा वडामध्ये ४ वटा वडाको मतगणना सकिएको छ । मतपरिणाम अनुसार वडा नम्बर १६ मा कांग्रेस, १९ मा एमाले, १७ मा जसपा र १८ मा स्वतन्त्र उम्मेद्वारले जितेका छन् । 


१६ मा काँग्रेसका उम्मेदवार उद्धव भूजेलले ७५२ मत, १७ मा जसपाका उम्मेदवार समिम कमर मियाले १४५० मत, १८ मा स्वतन्त्र उम्मेदवार जितेन्द्र कुमार साहले ७१६  र १९ मा एमालेका उम्मेदवार श्याम घिमिरले ९८७ मतले वडाअध्यक्ष जितेका छन् ।मतगणनाको लागि तीन स्थान थपियोविराटनगर महानगरपालिकाको मतगणनालाई गति दिन थप तीन स्थान बढाएर अहिले ९ स्थानबाट मतगणना सुरू भएको छ । यसअघि ६ स्थानबाट गणना सुरू भएकोमा सोमबारदेखि विराटनगरस्थित आर्दश माविमा ९ स्थानबाट एक साथ मत गणना सुरू गरिएको मुख्य निर्वाचन कार्यालय विराटनगरका सूचना अधिकारी हेमबहादुर बुढाथोकीले जानकारी दिए ।उनका अनुसार विराटनगरको १, २, ३, ४, ५, ६, १३, १४, र १५ वडाको मत गणना जारी रहेको छ । मत गणनास्थल थप गरिएपछि ६, १३ र १४ वडाको मत गणना सुरू गरिएको उनले जानकारी दिए ।मतगणनास्थलमा तारजाली र सिसी टिभी जाडान गरेपछि सोमबारदेखि थप तीन स्थान बढाएर अहिले ९ स्थानबाट मतगणना सुरु गरिएको मुख्य निर्वाचन कार्यालयका प्रमुख निर्वाचन अधिकृत लम्सालले जानकारी दिए । एकसाथ ९ स्थानदेखि गणाना सुरु भएपछि वैशाख ६ गतेसम्ममा विराटनगर महानगरपालिकाको नतिजा सार्वजानिक हुने अनुमान गरिएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।