गठबन्धनबीचको तालमेल आजको आवश्यकता : प्रदेश सभापति यादव

person explore access_timeसाउन २२, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेस मधेस प्रदेशका सभापति कृष्ण यादवले आउँदो निर्वाचनमा पाँच दलीय गठबन्धनबीच तालमेल गरेर निर्वाचनमा जाने केन्द्रीय निर्णय स्वागतयोग्य रहेको बताएका छन् । आइतबार रौतहट क्षेत्र नं- १ का क्षेत्रीय कार्य समितिद्वारा आयोजित नेता कार्यकर्ताको भेलालाई सम्बोधन गर्दै सभापति यादवले यस्तो बताएका हुन ।


सभापति यादवले पाँच दलीय गठबन्धनबीच तालमेल गरेर प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभामा निर्वाचन गर्ने निर्णयलाई काँग्रेसका सबै कार्यकर्ताले मान्नु पर्ने बताए ।उनले  राजनीति निकासका लागि अहिले वर्तमान परिस्थिती सामना गर्न नेता कार्यकर्तालाई आफ्ना वडा गाउँ नगरमा दिनरात मेहनत गरी  जनताको दुःख सुखमा उभिएर काम गर्न निर्देशन समेत दिए । यस्तै  जिल्ला  सभापति जितेन्द्र यादवले रौतहटका चारवटै निर्वाचन क्षेत्रमा काँग्रेसले जित्न सबै एक जुट भएर लाग्नुपर्ने  बताए ।  कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।