बार्यनको सहज जित

person explore access_timeसाउन ३०, २०७९ chat_bubble_outline0

जर्मन बुन्डेस लिग फुटबलमा साविकको विजेता बायर्न म्युनिखले सहज जित निकालेको छ । शनिबार भएको खेलमा बार्यनले उल्फवर्गलाई २–० गोल अन्तरले हराएको हो । घरेलु मैदानमा भएको खेलमा बायर्नलाई जित दिलाउन जमाल मुसियाला र थोमस मुलरले एक–एक गोल गरे ।


बायर्नले दुबै गोल पहिलो हाफमा गरेको हो । खेलको ३३ औं मिनेटमा मुसियालले गोल गर्दै टिमलाई अग्रता दिलाए । ४३ औं मिनेटमा मुलरले गोल गर्दै बायर्नलाई २–० गोलको जित दिलाए । जितसँगै बायर्नले दुई खेलबाट ६ अंक जोडेको छ ।यता उल्फवर्गले दुई खेलबाट १ अंक जोडेको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।