आँचलको फिल्म हेर्न चितवन उर्लिएको हो ?

person explore access_timeभदौ २०, २०७९ chat_bubble_outline0

टिकटकमा यतिबेला आँचल शर्मा भाइरल छिन् ।  आफ्नो फिल्म हेर्न चितवन नै उर्लिएको भन्ने खालको मिडियामा दिएको टिप्पणी उनको टिकटकमा भाइरल भएको हो ।


उनले यो टिप्पणी शनिबार फिल्मको व्यवसाय बुझ्न काठमाडौँका हलमा पुग्ने क्रममा दिएकी थिइन् । आँचलले यसो चितवन आफ्नो घर भएकोले भनेको देखिन्छ । किनभने आँचलका श्रीमान् उदीप श्रेष्ठको घर चितवन हो । त्यसैले उनी चितवनकी बुहारी हुन् । बुहारीको फिल्म भन्दै मानिसहरू हलमा उर्लिएको तर्क उनको थियो ।तर, चितवनको व्यवसाय हेर्ने हो भने आँचलले भने जस्तो फिल्म हेर्न चितवन नै उर्लिएको भने छैन । फिल्ममा अन्य समय भन्दा केही बढी दर्शक भएको भने पक्कै हो । फिल्मका वितरक भने आँचलले भने जस्तो चितवनमा दर्शक नभएको बताउँछन् ।शुक्रबारदेखि रिलिज भएको फिल्मले शुक्रबार, शनिबार र आइतबार राम्रो व्यवसाय गरेको निर्देशक ज्ञानेन्द्र देउजा बताउँछन् । ‘फिल्मको राम्रो व्यवसायले खुसी लागेको छ’ देउजाले भने, ‘तर, फिल्मको कन्टेन्ट दर्शकले टिकटकमा हालिदिएका छन् । त्यसले तनाव दिएको छ ।’ टिकटकमा आएको कन्टेन्ट विषयमा प्रहरी उजुरी गरौँ, कि नगरौँ त्यो विषयमा आफू छलफलमा रहेको देउजाले बताए ।

फिल्ममा आँचलको अलावा केकी अधिकारी, मुकुन भुसाल, कुशल विष्ट लगायतको मुख्य भूमिका छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।