हास्यकलाकार राजु श्रीवास्तवको अन्त्येष्टि

person explore access_timeअसोज ६, २०७९ chat_bubble_outline0

भारतीय हास्यकलाकार राजु श्रीवास्तवको बिहिबार अन्त्येष्टि गरिएको छ । दिल्लीको निगमबोध श्मसान घाटमा उनको अन्तिम संस्कार गरिएको हो । उनलाई भाइले मुखाग्नी दिएका हुन् । उनको अन्तिम संस्कारमा उनको परिवारका सदस्य, सुनिल पाल, एसान कुरैशी, मधुर भण्डारकरसमेत अन्य केही सेलिब्रिटीको उपस्थिति थियो ।


बिहिबार बिहान साढे ९ बजे दिल्लीको दशरथपुर, द्वारिकाबाट उनको शवयात्रा सुरु भएको थियो । यो राजुको भाइको घर हो । यसमा राजुका प्रशंसकको पनि उपस्थिति थियो ।डेढ महिनाभन्दा बढी समयसम्म भेन्टिलेटरमा बसेपछि अन्ततः २१ सेप्टेम्बर (बुधबार) ५८ वर्षको उमेरमा राजुको निधन भयो । उनलाई अगस्ट १० मा व्यायाम गर्नेबेला कार्डियक अरेस्ट भएको थियो, त्यसपछि नै उनी दिल्लीको एम्समा ४२ दिनदेखि भर्ना थिए ।राजु श्रीवास्तवकी श्रीमती

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।