केयूकेएलमा लफडा : सिइओको राजीनामा माग गर्दै कार्यालयमा ताला

person explore access_timeअसोज ९, २०७९ chat_bubble_outline0

काठमाडौं उपत्यका खानेपानी लिमिटेड (केयूकेएल) मा लफडा देखिएको छ । स्वतन्त्र कर्मचारी संगठनको नाममा गोपाल सिंह धामी नेतृत्वको विप्लव समर्थित कर्मचारी संगठनले सिइओको राजीनामा माग गर्दै कार्यालयमा ताला लगाएका हुन् । कर्मचारीको हित विपरित व्यवस्थाविरुद्ध नै सिईओले गतिविधि सञ्चालन गरेको आरोप लगाउँदै स्वतन्त्र कर्मचारी संगठनले सिइओको राजीनामा माग गर्दै कार्यालयमा ताला लगाएका हुन् ।


यसअघि काँग्रेस समर्थित भनिएको सारदा कठायत नेतृत्वको लोकतान्त्रिक कर्मचारी संघले समेत आन्दोलनमा एकेवद्धता जनाएपनि अन्तमा आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता लिएर बाहिरिएको थियो । तर, उपभोक्ताहरूको जनजीवनसँग प्रत्यक्ष जोडिएको खानेपानी जस्तो संस्थामा ताला लगाएर आन्दोलन गर्न नहुने भन्दै दुई वटा कर्मचारी संगठन काठमाडौं उपत्यका खानेपानी कर्मचारी संघ र कर्मचारी कल्याण परिषदले विरोध जनाएको छ ।दसैं तिहार जस्तो ठूलो चाडपर्वको मुखमा आन्दोलनका कार्यक्रम गर्नु कुनैपनि हालतमा सही नहुने भन्दै यी दुई संघले ताला बन्दी गर्ने कर्मचारी संगठनविरुद्ध आवाज उठाएको हो । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।