गुल्मीका अनाथलाई दसैँ खर्च जुट्यो

person explore access_timeअसोज १५, २०७९ chat_bubble_outline0

बाँके जिल्लाका एकजना समाजसेवी अनाथ बालबालिकाहरूलाई दसैँ खर्च बोकेर गुल्मी आइपुगेका छन् । बाँकेको खर्जुरा गाउँपालिका–४ का लीलबहादुर थापाले गुल्मीका अनाथ बालबालिकाहरूको दसैँ खर्च बोकेर आएका हुन् । तम्घासको स्काउट भवनमा अस्थाई छात्रावासको व्यवस्थापन गरी संरक्षण दिइएका अनाथ बालबालिकालाई थापाले ५५ हजार रुपैयाँ दसैँ खर्च उपलब्ध गराएका छन् ।


महेन्द्र नमूना माविको स्काउट भवनमा केही दिनअघि ती बालबालिकालाई ब्यवस्थापन गरिएको थियो । उक्त दसैं खर्च विद्यालयकी सहायक प्रधानाध्यापक लक्ष्मी अर्याललाई एक कार्यक्रमकाबीच थापाले हस्तान्तरण  गरेका छन् । सहयोग हस्तान्तरण कार्यक्रममा बोल्दै गुल्मी जिल्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारी पुण्यविक्रम पौडेलले सबै सरोकारवाला निकायहरु मिलेर सडक बालबालिकाको व्यवस्थापन गरिएको बताउँदै सहयोगदाता थापालाई धन्यवाद दिए  ।रेसुंगा नगरपालिकाका नगरप्रमुख खिलध्वज पन्थीले जिल्लाका स्थानीय तह, शिक्षा समन्वय इकाई, प्रशासन तथा सुरक्षा निकाय र सम्बद्ध सबै पक्ष मिलेर बालबालिकाहरूको व्यवस्थापन गर्न सफल भएको भन्दै यो पुण्य काममा जोडिएर बालबालिकाहरूको भविष्यका लागि सहयोग गरेकोमा थापाप्रति कृतज्ञता जाहेर गरेका थिए ।शिक्षा विकास तथा समन्वय इकाई गुल्मीका इकाई प्रमुख लोकनाथ मरासिनीले उक्त सहयोग रकममध्ये नगद १० हजारबाट बालबालिकाहरूलाई न्यानो कपडा र बाँकी रकम ४५ हजारबाट खाजा तथा खानाको व्यवस्थापन गरिने बताए । 

शिक्षा विकास तथा समन्वय इकाई गुल्मीले समाजसेवी थापालाई पनि सम्मान गर्यो । प्रमुख जिल्ला अधिकारी पौडेल, रेसुङ्गा नगरपालिकाका नगरप्रमुख पन्थी, जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीका प्रहरी उपरीक्षक अर्जुन रानाभाट लगायतले थापालाई सम्मान गरेका हुन्  ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।