कैलाली २ नागरिक उन्मुक्ति झिनो मतान्तरले पुनः अगाडि

person explore access_timeमंसिर ८, २०७९ chat_bubble_outline0

कैलाली निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ मा प्रतिनिधि सभा सदस्यका लागि त्रिपक्षीय कडा प्रतिस्पर्धा भइरहेको छ ।


सत्तारुढ गठबन्धनका साझा उम्मेदवार बनेका नेकपा माओवादीका भगत बडूवाल, नागरिक उन्मुक्ति पार्टीका अरुण चौधरी र नेकपा एमालेका झपट रावलबीच कडा प्रतिस्पर्धा भएको हो । ३२ हजार ८५२  मत गणना हुँदा नागरिक उन्मुक्तिका उम्मेदवार अरुण चौधरीले नौ हजार ८२० मत ल्याएका छन् । यस्तै नेकपा माओवादी केन्द्रका बडूवाल नौ हजार ४८८ र नेकपा एमालेका रावलले नौ हजार १३१ मत ल्याएका हुन् । तीनै जनाबीच छिनछिनमा अग्रताको होड चलिरहेको हो ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।