विहीबार, १९ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय
२४ घन्टाका ताजा अपडेट

अरुण भ्यालीले ८ प्रतिशत बोनस सेयर दिने

शनिबार, १७ मंसिर २०७९, १३ : १२
शनिबार, १७ मंसिर २०७९

अरुण भ्याली हाइड्रोपावर डेभलपमेन्ट कम्पनीले आफ्ना लगानीकर्तालाई ८ प्रतिशत बोनस सेयर वितरण गर्ने भएको छ । कम्पनीले गत आर्थिक वर्षको नाफाबाट आफ्ना सेयरधनीहरूलाई उक्त बोनस सेयर वितरणको प्रस्ताव गरेको हो ।
कम्पनीको सञ्चालक समितिको बैँकले ८ प्रतिशत बोनस सेयरसहित ०.४२१ प्रतिशत नगद लाभांश (कर प्रयोजनका लागि) समेत वितरण गर्ने प्रस्ताव गरेको छ । कम्पनीले हाल कायम चुक्ता पूँजी १ अर्ब ७२ करोड ९५ लाख ९५ हजारको ८ प्रतिशत बोनस सेयर र ०.४२१ प्रतिशत नगद लाभांश वितरण गर्ने प्रस्ताव गरेको हो । यो प्रस्ताव आगामी २५ औं वार्षिक साधारण सभाको बैठकले पारित गरेपछि मात्रै वितरण हुनेछ ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप