केन्द्रीय संस्करण

दिउँसै खुकुरी देखाएर गुण्डागर्दी गर्दै हिँड्ने चार जना पक्राउ

person explore access_timeअसोज १५, २०७६ chat_bubble_outline0

सुनसरीको इटहरीमा दिउँसै गुण्डागर्दी गर्ने चार जनालाई प्रहरीले मङ्गलबार पक्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुनसरीले हातमा रहेको धारिलो हरियार देखाइ प्रहार गर्न लागेका ५÷६ जनाको समूह पक्राउ गरेको हो ।

पक्राउ पर्नेमा इटहरी–८ का २० वर्षीय गोरे भन्ने अनिष सुवेदी, १९ वर्षीय दोर्जे वाईबा, २० वर्षीय शिशिर बस्नेत र बोकी घिमिरे रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।
 
इटहरी उपमहानगरपालिका–९ मा रहेको सुबिसु केवल नेटवर्कको कार्यालय नजिकै वडा नं १० का सागर तामाङलाई खुकुरी प्रहार गर्ने प्रयास गरेको आरोपमा उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको प्रहरी नायब उपरिक्षक शर्माले जानकारी दिए । पक्राउ परेकाहरुको साथबाट प्रहरीले खुकुरीसमेत बरामद गरेको छ । 

उनीहरुलाई असोज १३ गतेदेखि १० दिन म्याद थप गरी दफा ११८ बमोजिम सार्वजनिक हित, स्वास्थ्य, सूरक्षा, सुविधा र नैतिकता विरुद्धको मुद्दा दायर गरी कारबाही अगाडि बढाइएको प्रहरीले जनाएको छ । 

पक्राउ परेकामध्ये गोरे भन्ने अनिष सुबेदी यो भन्दा अगाडि पनि खुकुरी प्रहरी गरी ज्यान मार्ने उद्योगमा ५० हजार धरौटीमा तारेखमा छुटेका थिए ।

यसैगरी, गुण्डागर्दी गरी डर, धम्की देखाई रकम असुल्ने काममा संलग्न हुँदै आएका एक जना पक्राउ परेका छन् । 

ईटहरी उपमहानगरपालिका–६ बस्ने ३२ वर्षिय अबिनाथ लिम्बु लाई ईलाका प्रहरी कार्यालय ईटहरीको टोलीले पक्राउ गरेको हो । उनी यसभन्दा अगाडि सार्वजनिक हित, स्वास्थ्य, सूरक्षा, सुविधा र नैतिकता विरुद्धको मुद्दामा ३० हजार धरौटीमा रिहा भएका थिए ।
 

 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.