केन्द्रीय संस्करण

वर्षा बाधक बनेपछि नेपाल उपाधि होडबाट बाहिरियो

person explore access_timeअसोज १५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – सिंगापुरमा जारी त्रिकोणात्मक टी–२० सिरिजमा नेपालको उपाधि जित्ने सम्भावना सकिएको छ । नेपाल र घरेलु टिम सिंगापुरबीच बुधबारको खेल वर्षाका कारण रद्ध भएपछि नेपाल उपाधि होडबाट बाहिरिएको हो । वर्षाले गर्दा नेपाल र सिंगापुरबीचको खेल टस समेत नभई रद्ध भएको थियो ।

बराबरीसँगै नेपाल र सिंगापुरले एक एक अंक बाडेका छन् । नेपालले चार खेलबाट तीन अंक बनाएको छ । डबल लिगको सिरिजमा नेपालले जिम्बावेसँग दुई खेलनै हारेको थियो । नेपालले पहिलो खेलमा सिंगापुरलाई हराएको थियो । अन्तिम खेल खेल्नुअघि सिरिजमा जिम्बावे चार अंक र सिंगापुरले तीन अंक बनाएको छ । बिहिबार हुने यी दुई टोली बीचको विजेताले उपाधि जित्नेछ ।

सिंगापुरले विश्वकप ग्लोबल छनोटको तयारीका लागि सिरिज आयोजना गरेको हो । दुई महिनाअघि सिंगापुरमै भएको एसिया छनोटको उपाधि जित्दै सिंगापुरले ग्लोबल छनोटमा स्थान बनाएको थियो । नेपालले सिंगापुरपछि अक्टोबर ५ देखि १० तारिखसम्म ओमानमा पाँच राष्ट्र सम्मलित टी–२० खेल्दैछ । उक्त सिरिजमा नेपालसहित आयरल्यान्ड, ओमान, हङकङ र नेदरल्यान्ड रहेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.