केन्द्रीय संस्करण

ओमानसँग नेपाल ६ विकेटले पराजित

person explore access_timeअसोज २३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – पाँच राष्ट्र सम्मिलत टी–२० सिरिजमा आयोजक ओमानसँग नेपाल ६ विकेटले पराजित भएको छ ।  ६५ रनको लक्ष्य ओमानले ११ दशमलव ५ ओभरमा ४ विकेट गुमाएर पुरा गरेको हो ।

 ओमानका सुरज कुमारले ४२ रन  जोड । नेपालका लागि करण केसीले २, सन्दीप लामिछाने र सोमपाल कामीले समान १ विकेट लिएका थिए । यसअघि पहिले ब्याटिङ गरेको नेपालले ११ ओभरमा अलआउट हुदै ६४ रन बनाएजोडेको थियो । नेपालका लागि दुई ब्याट्सम्यानले मात्र दोहोरो अंकमा रन बटुल्न सक्यो । आरिफ शेखले सर्वाधिक २० रन बनाए भने दीपेन्द्र सिंह ऐरीले ११ रन जोडे ।

ओपनरद्वय ईशान २ तथा पारस ५ रनमा आउट भएका थिए । यस्तै सन्दीप जोरा शुन्य रनमा पोलिलियन फर्किए भने सोमपाल कामी ८, सन्दीप लामिछाने २, करण केसी ८  र अभिनाष बोहरा २ रनमा आउट भएका थिए ।

ओमानका आमिर खालिमले सर्वाधिक ५ विकेट लिएका थिए । हालसम्म तीन खेल खेलेको नेपालले २ मा जीत र २ खेलमा मा हारको सामना गरेको छ । हङकङ र नेदरल्याण्डलाई पराजित गरेको नेपाल आयरल्याण्ड र ओमानसँग पराजित हुन पुगेको हो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.