केन्द्रीय संस्करण

पशुपतिनाथ मन्दिर परिसरमा दिवङ्गत पितृका नाममा दीपदान, हेरौं तस्बिरमा

person explore access_timeमंसिर ८, २०७६ chat_bubble_outline0
कृष्ण खड्का

रातोपाटी

काठमाडौं । प्रत्येक वर्ष काठमाडौंको पशुपतिनाथ मन्दिरसहित देशभरका शिवमन्दिरमा मार्ग शीर्षकृष्ण त्रयोदशी र भोलिपल्ट बालाचतुर्दशी पर्व मनाइने गरिन्छ । सोही क्रममा आज बेलुकी दिवङ्गत पितृका नाममा दीपदान र सोमबार चतुर्दशीका दिन बिहान शतबीज छरी सो पर्व मनाइँदैछ । 

पशुपतिनाथ मन्दिरलगायत देशभरका शिवमन्दिरमा बालाचतुर्दशीको अघिल्लो रात आज दिवङ्गत पितृका नाममा दीपदान गर्न लाखौँ भक्तजन आउँछन्। आज दीपदान गरी सोमबार बिहानै पितृको सम्झनामा शतबीज छरी बालाचतुर्दशी पर्वमनाइन्छ । सोही क्रममा आइतबार साँझ पशुपतिनाथ मन्दिर परिसर वरिपरि देखिएको दृष्यहरुलाई हामीले क्यामेरामा कैद गरेका छौं । 

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...