केन्द्रीय संस्करण

‘प्रेम गीत ३’ को पोस्टरमा योद्धा पुष्कर

person explore access_timeफागुन २०, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । ‘प्रेम गीत ३’ यो बर्षको प्रतिक्षित फिल्म मध्यका एक हो । निर्माण युनिटले फिल्मको प्रचारप्रसार समेत फरक तवरले गरिरहेको छ ।

यस्तैमा फिल्म भित्रका मुख्य कलाकार मध्येका एक  पुष्कर कार्कीको पनि क्यारेक्टर पोस्टर सार्वजनिक भएको छ । पोस्टर अनुसार फिल्मका उनको भूमिका के रहेको छ भनेर अुनमान गर्न सकिन्छ । फिल्ममा उनी ‘पुष्प’ नामको एक योद्धाको भूमिकामा देखिँदैछन् ।

छेतेन गुरुङ र सन्तोष सेनको संयुक्त निर्देशन रहेको फिल्ममा प्रदीप खड्का, क्रिस्टिना गुरुङ, मनिष राउत, शिव श्रेष्ठ, सुनिल थापा, सन्तोष सेन, माओत्से गुरुङ, पुस्कर कार्की, प्रेम पुरी, लक्ष्मी वर्देवा, अनुभव रेग्मी, योगिशा खत्री, सम्वृद्धि शाही ठकुरी, क्रिजन गौतम, जीवन बराल, जीवन भट्टराई, सुजल बस्नेत लगायतका कलाकारको अभिनय देख्न सकिन्छ ।

आसुशेन फिल्मस् प्रोडक्सनको प्रस्तुति रहेको फिल्म ‘प्रेम गीत ३’ आगामी चैत २८ गते रिलिज हँुदैछ । कल्याण सिंह र एलिश कार्कीको संगीत, हिमाल केसीको द्वन्द्व, कविराज गहतराजको नृत्य रहेको फिल्म बनिश शाह र भूपेन्द्र अधिकारीले सम्पादन गरेका छन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.