केन्द्रीय संस्करण

सुदुरपश्चिममा थप १८ जनामा कोरोना पुष्टि

person explore access_timeजेठ १९, २०७७ chat_bubble_outline0

कैलाली । सुदुरपश्चिम प्रदेशमा थप १८ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ । सोमबार प्रदेशको पहाडी र तराई जिल्लामा १८जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । कैलाली १४ ,अछाम १, बैतडी १, डोटी १, कञ्चनपुर १ गरी १८ जनामा कोरोना पुष्टि भएको सेती प्रादेशिक अस्पतालका सुचना अधिकारी दिलिप श्रेष्ठले रातोपाटीलाई जानकारी दिए ।

उनकाअनुसार कैलालीको बर्दगोरीया गाउँपालिका ७ मा १ जना, धनगढी उपमहानगरपालिका १२ मा १, गौरीगंगा नगरपालिका७ मा ४र सोही नगरपालिका २ का ८ जनामा कोभिड १९ को संक्रमण पुष्टि भएको हो । ८ जना भने नगरपालिकामा रहेको मालीका क्वारेनटाईनका हुन् ।


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.