केन्द्रीय संस्करण

रुपन्देहीका छुट्टाछुट्टै घटनामा २ जनाको मृत्यु

person explore access_timeजेठ २९, २०७७ chat_bubble_outline0

बुटवल । रुपन्देहीमा आज भएका छुट्टाछुट्टै घटनामा २ जनाको मृत्यु भएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीकाअनुसार एक जनाको ट्याक्टर पल्टिँदा मृत्यु भएको छ भने अर्को १ जनाको पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको छ । रुपन्देही मायादेवी गाउँपालिका–६ खजुरियास्थित खेतमा स्थानीय (वर्ष ४० का) रामदेव यादवको लु ४ त ४६७६ नं.को ट्याक्टरले खेत जोत्ने क्रममा अनियन्त्रित भएर पल्टिएर मृत्यु भएको हो । उनी छिमेकी सुरेश लोधको खेत जोत्न गएका थिए । त्यस्तै जिल्लाको कोटहीमाई गापा–४ जिगनिहवा स्थित माछा पोखरीमा डुवेर एक बालकको मृत्यु भएको छ ।

मायादेवी गाउँपालिका–१ अहिरौली घर भै सोही गाउँपालिका–४ जिगनिहवास्थित मामा घरमा बस्ने वर्ष ७ का राहुल चाईको पौडी खेल्ने क्रममा नजिकै रहेको माछा पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रवक्ता खड्कबहादुर खत्रीले बताए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.