ad
केन्द्रीय संस्करण

विवाहपछि अन्य हिरोइनसँग काम गर्ने छैनन् वरुण धवन, चर्चामा यी नायिकाको कमेन्ट

person explore access_timeमाघ १३, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउड नायक वरुण धवन र नताशा दलालको विवाह निकै चर्चामा छ । देशभरीका सेलिब्रिटी र प्रशंसकले उनलाई विवाहको बधाई दिइरहेका छन् । साउथ फिल्मकी नायिका श्रद्धा श्रीनाथले पनि वरुण र नताशालाई विवाहको बधाई दिएकी छिन् । रोचक कुरा के छ भने श्रद्धाको बधाई दिने तरिका केही भिन्न छ । उनले व्यंग्यात्मक तरिकाले वरुण र नताशालाई शुभकामना दिएकी छिन् । 

श्रद्धाले लेखेकी छिन्, ‘दुःखको कुरा यो हो कि हामी अब स्क्रिनमा उनलाई पुनः देख्न पाउने छैनौं । यो त सबैलाई थाहा भएकै कुरा हो कि उनका ससुराली पक्षलाई अब कुनै अन्य हिरोइनसँग काम गरेका हेर्न सक्दैनन् । हुनसक्छ अब उनी पुरुषवादी फिल्ममा काम गर्नेछन् । तर उनले कसरी आफ्नो नीजि जीवन र व्यवसायिक जीवनबीच तालमेल मिलाउन सक्लान् । मुश्किल छ । उनलाई मिस गर्नेछौं । तर पनि... बधाई वरुण..’

श्रद्धा श्रीनाथको यो तरिका थोरै अचम्मको छ तर यसले सबैको ध्यान खिचिरहेको छ । श्रद्धाअघि शाहिद कपुरले पनि केही भिन्न तरिकाले वरुणलाई बधाई दिएका थिए । शाहिख कपुरले कमेन्ट बक्समा लेखेका थिए, ‘दुबै परिवारलाई बधाई र डार्क साइडमा स्वागत छ ।’
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.