केन्द्रीय संस्करण

७२ जना  सेयरधनीले आफ्नो सेयरको प्रमाणपत्र हराएपछि बिक्री प्रबन्धक गुहारे, कसको कति कित्ता हरायो (सूचीसहित)

person explore access_timeजेठ २, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं–बैंक, बिमा, फाइनान्स लगायत १५ कम्पनीका ७२ जना सेयरधनीले आफ्ना सेयरको प्रमाणपत्र हराएपछि बिक्री प्रबन्धकलाई गुहारेका छन् ।

आफ्नो प्रमाणपत्र हराएको भन्दै प्रतिलिपि प्रमाणपत्र उपलब्ध गराउन बिक्री प्रबन्धक एनआइबिएल एस क्यापिटलाई निवेदन दिएका छन् । यता बिक्री प्रबन्धकले भने वास्तविक सेयरधनी वा होइनन् भनेर उनीहरुले दिएको निवेदन अनुसारको सेयर अरु कसैको नामको हो की होइन, यदि हो भने ३५ दिनभित्र हकदाबी पेश गर्न सार्वजनिक सूचना निकालेको छ । 

सेयर प्रमाणपत्र हराएको निवदेन दिनेमा नेपाल इन्भेष्टमेन्ट बैंकका १० जना सेयर धनी, कृषि विकास बैंकका ३८ जना, मुक्रिनाथ विकास बैंकका २ जना, एसियन लाइफ इन्सुरेन्सका तीन जना र ज्योती विकास बैंकका २ जना सेयर धनी रहेका छन् । 

यसैगरी ओम डेभलपमेन्ट बैंकका २ जना, लुम्बिनी जनरल इन्सुरेन्सका एक जना, गोर्खाज फाइनान्सका एक जना, सिन्धु विकास बैंकका एक जना, सांग्रिला डेभलपमेन्ट बैंकका २ जना, साल्ट ट्रेडिङ कर्पोरेसनका ४ जना, काबेली विकास बैंकका एक जना,  गरीमा विकास बैंकको एक जना, देव विकासको ३ जना र सिद्धार्थ इन्सुरेन्सका एक जना सेयरधनी रहेका छन् । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.