केन्द्रीय संस्करण

ट्र्याक्टर पल्टिँदा एक जनाको मृत्यु

person explore access_timeजेठ ६, २०७६ chat_bubble_outline0

रौतहट-रौतहटमा ट्र्याक्टर पल्टिँदा आज एक जनाको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा बौद्धिमाई नगरपालिका इनर्वा टोलका ५५ वर्षीय शिवपूजन साह रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ ।

खेत जोतेर घर फर्किने क्रममा मौलापुर र देवीगोनाही नगरपालिकाको सिमानामा पर्ने लालबकैया खोला पुल नजीकै ना६त ५८२५ नं को ट्र्याक्टर पल्टिँदा साह गम्भीर घाइते भएका हुन् । साहलाई उपचारका लागि चन्द्रपुर लैजाने क्रममा बाटोमै मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.