केन्द्रीय संस्करण

गण्डकी प्रदेशसभामा वातावरण विधेयक पेश

person explore access_timeमाघ ५, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

कास्की । गण्डकी प्रदेश सरकारले वातावरण संरक्षण गर्न बनेको विधेयक २०७६ प्रदेशसभाको आजको बैठकमा पेश गरेको छ । उद्योग पर्यटन वन तथा वातावरणमन्त्री विकास लम्सालले प्रदेशसभाको बैठकमा प्रदेश सरकारको तर्फबाट सो विधेयक पेश गरेका हुन् ।

प्रदेशभित्रको वातावरण स्वच्छ, सफा र संरक्षण गर्ने लक्ष्यका साथ मन्त्रिपरिषद् बैठकले तयार गरेको सो विधेयक  प्रदेशसभामा पेश गर्ने निर्णय गरेको थियो । विधेयक पेश गर्नुअघि बैठकको शून्य समयमा प्रदेशसभा सदस्यहरु दीपक कोइराला, हरिशरण आचार्य, मणिभद्र शर्मा, भागवतप्रकाश मल्ल, चिन्ताबहादुर घले, कुष्णबहादुर थापा, राजिव पहारीले समसामयिक विषयमा सरकारको ध्यानाकर्षण गराएका थिए ।

त्यसैगरी बैठकमा भौतिक पूर्वाधार विकासमन्त्री रामशरण बस्नेत र उद्योग पर्यटन वन तथा वातावरणमन्त्री विकास लम्सालले यसअघिका बैठकमा भएका शून्य तथा विशेष समयमा सभासदस्यले उठाएका विभिन्न विषयहरुको जवाफ दिँदै समृद्धि र विकासका लागि सबैको सहयोग हुनुपर्ने आवश्यकता औँल्याए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.