केन्द्रीय संस्करण

फिल्म खेल्न सलमान खानले गरेको अफर श्रद्धाले यसकारण गरेकी थिइन् रिजेक्ट

person explore access_timeफागुन २०, २०७६ chat_bubble_outline0

मुम्बई । बलिउडकी हिट अभिनेत्री श्रद्धा कपूर ३३ वर्ष पुगेकी छन् । १९८७ मार्च ३ मा जन्मिएकी श्रद्धाले आज ३३ औं जन्मदिन सेलिब्रेसन गर्दैछिन् । 

बलिउडका लागि उनले हैदर, आशिकी २, स्त्री जस्ता राम्रा फिल्म पनि दिएकी छन् । उनी २०१६ मा फोब्सको सूचीमा एशियाको ३० वर्षभन्दा कम उमेरको दमदार ३० महिला सूचीमा समेत अटाएकी थिइन् । श्रद्धाले २९ फरकफरक पुरस्कार समेत पाएकी छन् । 

२०१०मा निर्मित फिल्म ‘तीन पत्ती’बाट अभिनय डेब्यु गरेकी श्रद्धा फिल्ममा महानायक अमिताभ बच्चनका साथ देखिएकी थिइन् । फिल्ममा श्रद्धाको छोटो भूमिका रहेको थियो ।

सानोमा श्रद्धा केटा जस्तो देखिन्थिन् । त्यसैले उनको झगडा पनि बढी केटाहरुसँग हुने गदथ्र्याे । धेरैले उनलाई केटाको रुपमा चिन्दथे ।

श्रद्धाको सपना सानैदेखि अभिनय थियो । उनी आमाबुबाको कपडा लगाएर हिन्दी फिल्मको डाइलग बोल्ने गर्थिन् । उनको नृत्य पनि राम्रो थियो ।

श्रद्धा र बरुणको भेट एक फिल्मको शुटिङ सेटमा भएको थियो । त्यसपछि खेल्ने सिलसिलमा यी दुबै एकअर्काको नजिक समेत भए । यी दुबै टर्चलाइटलाई क्यामरा बनाएर हिन्दी फिल्मको डाइलग बोल्न अभ्यास समेत सँगै गर्थे । यति मात्र कहाँ हो र । यी दुबै गोविन्दाको फिल्म हेरेर नृत्य र अभिनय समेत सिक्दथे ।

१६ वर्षको उमेरमा श्रद्धालाई फिल्म ‘तीन पत्ती’अभिनयको अफर आएको थियो । त्यस अगाडि स्कुलको एक नाटकमा श्रद्धाको प्रस्तुति देखेर अभिनेता सलमान खानले उनलाई अभिनय अफर गरेका थिए । सो समय श्रद्धाको मनोविद् बन्ने उद्देश्य थियो । त्यसैले उनले उक्त अफिनय अफर रिजेक्ट गरेकी थिइन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.