केन्द्रीय संस्करण

आइसोलेसनबाट भागेका कोरोना संक्रमित थुनुवा पक्राउ

person explore access_timeअसोज ४, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । प्रहरीको सुरक्षा घेरामा रहेको आइसोलेशनबाट भागेका रमेश तामाङ पक्राउ परेका छन् । काभ्रेको नमोबुद्ध नगरपालिका–६ घर भएका तामाङ काभ्रेको सिउरीबाट पक्राउ परेका हुन् । लागुऔषध नियन्त्रण ब्यूरोका प्रहरी वरिष्ठ उपरीक्षक (एसएसपी) दीलिप चौधरीले काभ्रेबाट आइतबार राति तामाङ पक्राउ परेको पुष्टि गरे । 

लागू औषध नियन्त्रण ब्यूरोको नियन्त्रणमा रहेका तामाङलाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपछि बसुन्धारास्थित कान्तिपुर डेण्टल एण्ड जनरल हस्पिटलको आइसोलेसनमा राखिएको थियो । 

१ असोजमा तामाङलाई श्रीमतीले ट्याक्सीमा हालेर भगाएको प्रहरी स्रोतको भनाइ छ । उनीसँगै प्रहरीका एक इन्स्पेक्टर पक्राउ परेका थिए । ती इन्सपेक्टरको लागूऔषध कारोबारीसँग सम्पर्कमा देखिएपछि पक्राउ परेका हुन् । उनी पनि हाल कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपछि साेही अस्पतालको आइसोलेसनमा छन् ।

तामाङ गौशालाबाट ४ सय सेट नाइट्रोभ्याट, डाईजेपाम र फेनारगन सहित पक्राउ परेका थिए । उनी यसअघि पनि लागुऔषध मुद्धाका फरार आरोपी हुन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.