ad

नेपाली युवा उद्यमी फोरमको अध्यक्षमा कर्माचार्य चयन, कोरोना महामारी बिरुद्ध एक हुन सबै युवा उद्यमीलाई आग्रह

person explore access_timeबैशाख २६, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाल उद्योग वाणिज्य महासंघको भातृ संगठन ‘नेपाली युवा उद्यमी फोरम’ काठमाडौं च्याप्टरको चौंथो साधारण सभाले नयाँ कार्य समितिको चयन गरेको छ । कोभिड १९ महामारीका कारण भर्चुअल माध्यमबाट सम्पन्न साधारण सभाले नीरज कर्माचार्यलाई अध्यक्षमा चयन गरेको छ । 


यसैगरी, सभाले प्रथम उपाध्यक्षमा चिराग गोयल र दोस्रो उपाध्यक्षमा प्रार्थना साखालाई चयन गरेको छ । फोरमको कार्यकारी समिति सदस्यमा अभिमन्यु गोल्छा, आप्पा शेर्पा, क्षितिज तामाङ, दिपिका श्रेष्ठ, इच्छा मल्ल, रसना श्रेष्ठ र सुबिन श्रेष्ट चयन भएका छन् । कोरोना महामारी बिरुद्ध एक हुन सबै युवा उद्यमीलाई फोरमका नवनियुक्त अध्यक्ष नीरज कर्माचार्यले आग्रह गरे । कोरोनाको महामारीले निम्त्याएको यस कठिन परिस्थितीमा सबै युवा उद्यमीहरु एक हुँदै एकअर्कालाई साथ दिन आवश्यक भएको नवनियुक्त अध्यक्ष कर्माचार्यले बताए । उनले आगामि ४ वर्षमा उद्यमशीलताका ४ प्रमुख क्षेत्रहरुमा केन्द्रित हुने पनि बताए ।फोरमका नवनियुक्त प्रथम उपाध्यक्ष चिराग गोयलले युवाहरु एक भएमा जे पनि सम्भव हुने भएकाले मुलुकमा देखिएको अहिलेको कठिन परिस्थितीमा हातेमालो गर्न सवै युवा उद्यमीहरुलाई आग्रह गरे । 
नेपाली युवा उद्यमी फोरममा हाल ८० जना सदस्य रहेका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।