ad
x

कम उमेरमै आत्महत्या रोज्ने यी हुन् ६ बलिउड सेलिब्रेटी

person explore access_timeजेठ २०, २०७८ chat_bubble_outline0

मुम्बई । बलिउडमा कम उमेरमा आत्महत्या रोज्ने थुप्रै कलाकार छन् । ती मध्ये ६ को चर्चा यहाँ गर्न खोजिएको छ ।


जिया खान :

‘गजनी’, ‘निशब्द’ र ‘हाउसफुल’ जस्ता फिल्ममा काम गरेकी अभिनेत्री जिया खानले ३ जुन २०१३ मृत्यु भएको थियो । उनले जुहुस्थित आफ्नै  घरमा आत्महत्या गरेकी थिइन् । उनको घरमा केही चिट्ठी पनि भेटिएको थियो । जसमा प्रेमी आदित्य पञ्चोलीले धोका दिएको कुरा उल्लेख थियो ।सुशान्त सिंह राजपुत :

‘ड्राइव’, ‘छिछोरे’, ‘केदारनाथ’ जस्ता फिल्ममा अभिनय गरेका सुशान्तको निधन ३४ वर्षमा भएको थियो । उनले १४ जुन २०२० मा बान्द्रास्थित घरमा झुन्डिएर आत्महत्या गरेका थिए । सुशान्तको निधनको कारण बलिउडमा ठुलै हंगामा भएको थियो ।

दिव्या भारती :

दिब्या भारतीको मृत्य अपत्यारिलो थियो । उनका श्रीमान् साजिद नाडियाडवालका अनुसार उनले मुम्बईको पाँच तल्लामा रहेको अपार्टमेन्टबाट हाम फालेर आत्महत्या गरेकी हुन् । उनले ५ अप्रिल १९९३ मा आत्महत्या रोजेकी हुन् । सो समय १९ वर्षकी उनले १४ फिल्ममा काम गरिसकेकी थिइन् ।

प्रत्युषा बनर्जी :


‘बालिका वधु’ फेम अभिनेत्री प्रत्युषाले १ अप्रिल २०१६ मा आत्महत्या गरेकी थिइन् । २४ वर्षकी प्रत्युषको शव उनको कोठाको पंखामा झुन्डिएको अवस्थामा भेटिएको थियो । उनले मृत्युको कारण प्रेमी राहुल राजसिंह भएको उनले चिट्टीमा लेखेकी थिइन् ।

प्रेक्षा मेहता :

‘क्राइम पेट्रोल’, ‘लाल इश्क’ र ‘मेरी दुर्गा’ जस्ता शोकी अभिनेत्री प्रेक्षाले गत २५ मेमा इन्दौरमा आत्महत्या गरेकी थिइन् । उनले आफ्नो टुटेको  सपनाले कन्फिडेन्ट सिध्याएको चिट्टीमा लेखेकी थिइन् ।

मनमीत ग्रेवाल :

३२ वर्षका अभिनेता मनमीत गे्रवालले गत १५ मेमा आत्महत्या गरेका थिए । उनको आत्महत्याको कारण आर्थिक समस्या रहेको थियो ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।