ad
x

जलमग्न ढुंगेधारा (फोटोफिचर)

person explore access_timeअसोज १९, २०७८ chat_bubble_outline0

मंगलवार बिहानको अविरल वर्षाका कारण काठमाडौंका विभिन्न क्षेत्र जलमग्न भएका छन् । तीमध्येका एक ढुंगेधारा क्षेत्रमा बिहान ९ बजेसम्म पनि सडक जलमग्न नै रहेका छन् । ढल निकासको उचित व्यवस्था नभएका कारण राति भएको वर्षाको पानी भरिएर वरपरका घर तथा बस्ती डुबेका छन् ।


“बिहान २ बजेदेखि पानी दर्किन थालेको थियो । बिहान ५ बजेतिर उठेर यसो पसल तिर आएका थियौं पानी त झण्डै–झण्डै सटरसम्म आइपुगेको थियो । मेरो पसल अलिक अग्लो ठाउँमा भएकोले पानी पस्न पाएन तर अरुको पसल भने मज्जाले डुबायो,” एराहिटीमा तरकारी पसल गरेर बसेकी लक्ष्मी पन्तले रातोपाटीलाई भनिन् ।बिहानको अविरल वर्षाका कारण काठमाडौंका विभिन्न क्षेत्र जलमग्न भएका छन् । तीमध्येका एक ढुंगेधारा क्षेत्रमा बिहान ९ बजेसम्म पनि सडक जलमग्न नै रहेका छन् । ढल निकासको उचित व्यवस्था नभएका कारण राती भएको वर्षाको पानी भरिएर वरपरका घर तथा बस्ती डुबेका छन् ।“बिहान २ बजेदेखि पानी दर्किन थालेको थियो । बिहान ५ बजेतिर उठेर यसो पसल तिर आएका थियौं पानी त झण्डै झण्डै सटरसम्म आइपुगेको थियो । मेरो पसल अलिक अग्लो ठाउँमा भएकोले पानी पस्न पाएन तर अरुको पसल भने मज्जाले डुबायो,” एराहिटीमा तरकारी पसल गरेर बसेकी लक्ष्मी पन्तले भनिन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।