फाेटाेफिचर

एमालेमा अध्यक्षका दुई उम्मेदवार : रावल भोट माग्न व्यस्त, ओली जितमा विश्वस्त

person explore access_timeमंसिर १३, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेको दसौँ महाधिवेशनमा अध्यक्ष पदका दुई उम्मेदवारमध्ये भीम रावल सोमबार दिनभरजसो महाधिवेशन प्रतिनिधिसँग भेटघाट गर्दै आफूलाई मत दिन आग्रह गरिरहेका देखिए । तर अध्यक्ष पदका अर्का उम्मेदवार केपी शर्मा ओली भने उम्मेदवारी दर्तापछि महाधिवेशन स्थलमा देखिएका छैनन् ।


रावलले महाधिवेशन स्थलमा महाधिवेशन प्रतिनिधिसँग भेट गर्ने, संक्षिप्त वार्तालाप गर्ने र आफ्नो उम्मेदवारीका बारेमा प्रस्ट पार्दै मत माग्ने गरेको देखियो । कतिपय महाधिवेशन प्रतिनिधिले उनलाई उम्मेदवारी फिर्ता लिनसमेत सुझाव दिएका थिए । उनीहरूलाई रावलले जबजको मूल्य र मान्यताअनुसार आफूले उम्मेदवारी दिएको भन्दै महाधिवेशनमा हुने प्रतिस्पर्धालाई सबैले स्वाभाविक रूपमा लिनुपर्ने जवाफ दिए ।अर्कोतिर ओली भने उम्मेदवारी दर्ता गरे लगत्तै महाधिवेशन आयोजना स्थलबाट बाहिरिएर आफू बस्दै आएको होटलमा पुगेका छन् । उनी दिनभर सोही होटलमा बसे । ओली निकट नेताहरूका अनुसार ओलीले रावलको उम्मेदवारीलाई त्यति चुनौतीपूर्ण मानेका छैनन् । त्यसैले पनि ओलीले महाधिवेशन स्थलमा दौडधुप गरिरहन आवश्यक नठानेका हुन् । यद्यपि, उपाध्यक्ष, सचिव र केन्द्रीय सदस्य पदका उम्मेदवार भने महाधिवेशन प्रतिनिधिसँग हात जोडेर भोट मागिरहेका छन् ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।