ad
x

पञ्जाबलाई हराउँदै प्लेअफमा पुग्ने दिल्लीको आशा बढ्यो

person explore access_timeजेठ ३, २०७९ chat_bubble_outline0

दिल्ली क्यापिटल्सले आईपीएलको प्लेअफमा पुग्ने आशा बढाएको छ । निकै महत्त्वपूर्ण खेलमा दिल्लीले पञ्जाबलाई १७ रनले पराजित गरेको छ । पहिले ब्याटिङ गरेको दिल्ली क्यापिटल्सले २० ओभरमा सात विकेट गुमाएर १५९ रन बनाएको थियो । दिल्लीका लागि मिचेल मार्सले सर्वाधिक रन बनाए । मार्सले ४८ बलमा तीन छक्का र चार चौकाको मद्दतले ६३ रन बनाए । मार्सका अलावा सरफराज खानले ३२ र ललित यादवले २४ रन बनाए । 


पञ्जाबका लागि लियाम लिभिङस्टोन र अर्शदीप सिंहले ३–३ विकेट लिए । जवाफमा पञ्जाब किंग्सले नौ विकेटमा १४२ रन मात्रै बनाउन सकेन । जोनी ब्यारिस्टो र शिखर धवनले पहिलो चार ओभरमा ३८ रन जोडेर टोलीलाई राम्रो सुरुवात गराए । ब्यारिस्टोले २८ र शिखर धवनले १९ रन बनाए । टोलीको स्कोर ५.४ ओभरमा एक विकेटको क्षतिमा ५३ रन थियो । तर त्यसपछिको १४ रनमै पाँच विकेट खसेपछि पञ्जाबको टोलीले पुनरागमन गर्न सकेन ।दिल्लीका लागि शार्दुल ठाकुरले ३६ रन दिएर चार विकेट लिए । अक्षर पटेलले चार ओभरमा १४ रन दिएर दुई विकेट र कुलदीप यादवले तीन ओभरमा १४ रन दिएर दुई विकेट लिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।