काँग्रेस नेता केसीद्वारा बाढीले नुवाकोटमा पुर्‍याएको क्षतिप्रति दुःख व्यक्त

person explore access_timeसाउन २६, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेसका युवा नेता तथा नुवाकोटका पूर्व जिल्ला सभापति जगदीश्वर नरसिंह केसीले बुधबार  राती परेको अविरल बर्षाको कारण आएको बाढी र पहिरोबाट नुवाकोटमा पुगेको क्षतिप्रति दुःख व्यक्त गरेका छन् ।


उनले भने, ‘गएरातीको अविरल बर्षाले नुवाकोटको तादी खोलामा आएको बाढीबाट जिल्लाको क्षेत्र न १ को दुप्चेश्वर ३ राउतबेसी , तादी ४ सातबिसे र पञ्चकन्या ४ थप्रेक जोड्ने पक्कि पुल ,पञ्चकन्या २ आप्र र तादी ५ बाहुनबेसी जोड्ने पक्की पुल र पञ्चकन्या १ को सिमारा फाट र लिखु ३ सूर्यमती र १ ढिकुरे जोड्ने पक्की पुलहरूमा व्यापक क्षति पुगेको छ । म यस प्राकृतिक प्रकोपबाट पुगेको क्षतिप्रति दुःख व्यक्त गर्दछु ।’नेता केसीले बाढी र पहिरोका कारण नुवाकोटका आधादर्जन बढी पक्की पुल,  धानखेतीमा क्षति पुगेको र पशु चौपाया समेत बगाएको उल्लेख गर्दै उद्दार कार्यमा जुट्न सबैमा आग्रह गरेका छन् । उनले मानवीय तथा भौतिक क्षति रोक्दै बस्ती संरक्षणमा लाग्न, यथाशीघ्र उद्वार र राहत कार्यमा सरिक हुन अनुरोध गरे । उनले तत्काल क्षतिको यथार्थ आंकलन गरी क्षतिपूर्तिको व्यवस्था गर्न सरकारसंग माग गरेका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।