न्युजिल्यान्डलाई वेस्ट इन्डिजविरुद्धको टी–ट्वान्टी सिरिज

person explore access_timeसाउन २८, २०७९ chat_bubble_outline0

न्युजिल्यान्डले घरेलु टोली वेस्ट इन्डिजविरुद्धको तीन खेलको टी–ट्वान्टी सिरिज जितेको छ । शनिबार बिहान दोस्रो खेलमा वेस्ट इन्डिजलाई ९० रनले हराउँदै न्युजिल्यान्डले एक खेल अगावै सिरिज जितेको हो ।


पाहुना टोली न्युजिल्यान्डले दिएको २१६ रनको लक्ष्य पछ्याएको वेस्ट इन्डिजले २० ओभरमा ९ विकेट गुमाएर मात्र १२५ रन बनायो । वेस्ट इन्डिजका लागि ओबेड म्याकोईले अविजित रहँदै २३ र रोभमेन पावेलले २१ रन बनाए । त्यस्तै रोमारियो सेफर्डले १८ को योगदान गरे ।न्युजिल्यान्डका लागि स्टानेर तथा मिचेल ब्राकवेलले समान तीन-तीन विकेट लिए । त्यस्तै टिम साउदी र ईश सोधीले समान एक-एक विकेट लिए । यसअघि पहिले ब्याटिङ गरेको न्युजिल्यान्डले निर्धारित २० ओभरमा ५ विकेट गुमाएर २१५ रन बनायो ।पाहुना टोलीका लागि ग्लेन फिलिप्सले ७६ रनको अर्धशतकीय पारी खेले । बल खेलेका उनले चौका र छक्का प्रहार गरे । त्यस्तै ड्यारियल मिचेलले ४८ तथा डिभेन कन्वेले ४२ रन बनाए ।
 
वेस्ट इन्डिजका लागि ओबेड म्याकोईले तीन विकेट लिए । त्यस्तै रोमारियो सेर्फड र ओडन स्मिथले समान एक÷एक विकेट लिए । दुई टोलीबीचको तेस्रो टी–ट्वान्टी खेल सोमबार हुनेछ । यसअघिको पहिलो खेलमा न्युजिल्यान्डले १३ रनले जितेको थियो ।

टी–ट्वान्टी सिरिज पछि दुई टोलीबीच तीन खेलको एकदिवसीय सिरिज पनि हुनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।